mrym beat چهارشنبه 2 اردیبهشت 1394 12:02 ب.ظ نظرات ()

طراحی سایت به صورت کاملا رایگان

گوگل یکی از سرویس دهنده های قدرتمند است که برخی از خدمات خود را به صورت رایگان ارائه می دهد و از این بابت دارای محبوبیت فراوانی بین کاربران است.یکی از سرویس های رایگان گوگل ایجاد سایت رایگان است.که می توانید به کمک سایت خود، فیلم ها، عکس ها و سایر فایل های خود را در آن آپلود کرده و بین دوستان و بازدید کنندگان خود به اشتراک بگذارید.و همچنین امکان ایجاد یک سایت محرمانه که فقط افراد خاصی مجاز به بازدید از آن باشند و همچنین بتوانید با دوستانتان در هر کجای دنیا که باشند به صورت گروهی یک سایت را اداره کنید.

می توانید توسط این سایت هدف خود را به اندازه دنیا گسترش دهید و به کسب و کار خود رونق دهید و آن را به جهانیان معرفی کنید.
تنها کافیست برای استفاده از این سرویس گوگل یک ایمیل گوگل داشته باشید، سپس به راحتی می توانید برای ساخت سایت خود با ظرفیت ۱۰ گیگا بایت اقدام کنید.سایتی که همه ی امکانات را در اختیار شما می گذارد و کاربران خود را با تمام سرویس هایی موجود در خود آشنا می کند.

دلیل رایگان بودن این خدمت گوگل (ایجاد سایت رایگان) این است که این سایت ها در طراحی محدود هستند و به دلیل محدودیت، طرفداران کمتری را به سوی خود جذب می کنند.و تکنولوژی هایی که در این سایت ها اعمال شده از نوع ساده و قدیمی هستند و همچنین فاقد افزونه های کاربردی که مدیریت سایت را راحتر و برای کاربران جذاب می باشد است.